Menu Close

Savaitė su augintiniu

Lapkričio 11–15 dienomis „Ežiukų“ grupėje pagal bendradarbiavimo su tėvais projektą vyko „Savaitė su augintiniu“. Kiekvieną dieną į grupę kartu su tėveliais ateidavo vis kitas augintinis.

Pirmadienį grupėje apsilankė Urtės augintinė kalytė Kuba, antradienį – Adelės Meila, trečiadienį – Kajos šuniukas Hugas. Trečiadienį ir ketvirtadienį grupėje lankėsi Miglės augintiniai – šinšila Šiušis ir smiltpelė Čiūčelinda. Penktadienį į grupę atvyko Emilio augintinis –džiungarijos žiurkėnukas  Pupsikas.

Vaikai turėjo galimybę visus gyvūnėlius  paglostyti, šuniukus patys pamaitinti skanukais, ant rankų paimti žiurkėnuką, pamatyti, kokių komandų moka šuniukai, sužinojo apie naminių gyvūnų įvairovę, kilmę, gyvenimo būdą, priežiūrą, patyrė daug džiugių emocijų,

               Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vida Kudirkienė ir Lijana Bulvičienė

Skip to content