Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A, LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas info@vilkaviskioeglute.lt

Vasaris – sveikatingumo mėnuo. Ta proga mūsų darželio baseine vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų plaukimo šventė.

Į renginį buvo pakviesta po vieną grupę iš Vilkaviškio miesto vaikų lopšelių darželių. Iš „Buratino“ atvyko ,,Kregždžiukų“ grupės vaikai ir pedagogė Lina Bakaitienė, iš „Pasakos“ – „Pelėdžiukų“ grupės vaikai ir pedagogės Jolanta Galeckienė bei Daiva Burdulienė

Šventės dalyviai susirinko salėje, visus pasveikino darželio direktorė Renata Sakalauskienė. Mūsų darželio priešmokyklinukai sudainavo darželio himną „Keliaujam į „Eglutę“, svečiai prisistatė skanduotėmis. Baseine atvykusiųjų jau laukė kūno kultūros pedagogė Vilma Žemaitaitienė bei „Ežiukų“ grupės ugdytiniai, pasiruošę pasirodymui vandenyje. Visi aikčiojo iš nuostabos, pamatę, kaip nuolat lankantys baseiną darželinukai atlieka plūdumo, nardymo bei plaukimo pratimus.

Keturiolika priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų (penki iš „Buratino“, penki iš „Pasakos“ ir keturi iš „Eglutės“ ), pasiskirstę į dvi komandas, vandenyje atliko įvairias užduotis: bėgo, plaukė su ratais, rinko kamuoliukus, lenktyniavo estafetėse. Žiūrovai, išsirikiavę aplink baseiną, šūksniais bei plojimais palaikė savo draugus. Po smagių maudynių visi priešmokyklinukai, grįžę salę, piešė plaukimo šventės įspūdžius, vaišinosi arbata. Komandų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Vyresnioji auklėtoja Vida Kudirkienė