Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A, LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. +370 342 52603,  +370 342 52725
El. paštas info@vilkaviskioeglute.lt

Spalio 29 d. mūsų darželis kartu su šokio studija „Šokantys bateliai” Vilkaviškio sporto ir pramogų centre organizavo darželinukų pramogą, skirtą  BEACTIVE sporto savaitei. Pramogoje dalyvavo Vilkaviškio vaikų lopšelių-darželių „Eglutė“, „Buratinas“, „Pasaka“, Kybartų vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ ugdytiniai, pedagogai, bendruomenės nariai.

Susirinkusiuosius pasveikino ir pakvietė bendram šokiui šokių studijos „Šokantys bateliai” vadovė Vilija Jakubauskė. Linksmai pasimankštinę ikimokyklinukai išsiskirstė atlikti sportinių užduočių į keturiolika stotelių, Judėdami   pagal laikrodžio rodyklę iš vienos stotelės į kitą, mažieji sportininkai žaidė boulingą, krepšinį, futbolą, tinklinį, išbandė rankos taiklumą, ėjimą su papildomomis didelėmis pėdomis, įveikė kliūčių ruožą, „plaukė” su ratais, žaidė su kamuoliais ir parašiutu, šoko zumba šokius, pailsėdami tarp rungčių, fotografavosi prie fotosienelės, ant tapeto piešė sportine tema.

Visi pramogos dalyviai buvo apdovanoti „auksiniais” BEACTIVE medaliais.

Mačiausieji ugdytiniai – „Kiškučiai”, „Pelėdžiukai”, „Saulutės” ir „Žvirbliukai” – aktyviai pramogavo mūsų darželio sporto aikštelėje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vida Kudirkienė