Menu Close

„Ežiukų“ išvyka į Kalvarijos zoologijos sodą

„Ežiukų” grupės ugdytiniai kartu su tėveliais mokslo metus užbaigė bendra išvyka – birželio 3 dieną nuvyko į Kalvarijos zoologijos sodą. Čia vaikai apžiūrėjo zooparko gyvūnus: jaguarą, tigrus, karakalus, pumas, lūšis, alpakas, lamas, zebrą, ponius, asiliukus, įvairių rūšių galvijus, avis bei ožkas, kupranugarį, kengūras, gėrėjosi papūgomis, pelikanais, stručiais. Visus kanopinius gyvūnus ikimokyklinukai galėjo pamaitinti kopūstais, morkomis, batonu.

Vaikams ypač patiko apsilankymas čia pat įsikūrusiame dinozaurų parke. Dauguma berniukų ne tik gėrėjosi judančiais, galvas kraipančiais dinozaurais, bet ir bandė prisiminti jų vardus. Patį didžiausią įspūdį mažiesiems parko lankytojams paliko karuselės – ne po vieną kartą jie važiavo traukinuku, skrido lėktuvėliais, sukosi sūpynių karuselėje, noriai leidosi nuo kalniuko, sėdėdami rate. Po visų pramogų vyko smagus piknikas – visi kartu vaišinosi darželio skirtomis vaišėmis bei tėvelių paruoštais užkandžiais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vida Kudirkienė

Skip to content