Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A, LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas info@vilkaviskioeglute.lt

2022 m. gegužės 18 d. „Drugelių“ grupės vaikučiai vyko į Didžiųjų Šelvių kaimo bendruomenės namus, kur dalyvavo edukacinėje-pažintinėje programoje „Maža bitutė – saldus medutis“.

Programos metu, pasitelkus multimediją edukatorė Lina supažindino kur ir kaip bitės surenka medų. Vėliau galėjo pažvelgti į stiklinio bičių avilio vidų ir stebėti ratuotųjų veiklą aviliukyje. Dar edukacinės programos metu vaikai įgijo žinių apie bites, jų paslaptingą gyvenimą, teikiamą naudą, bitininkystę, bičių produktus. Turėjo galimybę net tik pažiūrėti ir pasimatuoti specialius bitininko drabužius, bet ir išbandyti bitininkystės įrankius, įnagius: medsukį, dūminę. Taip pat kiekvienas apsilankė bičių apiterapiniame namelyje.

Edukatorė Lina pasiūlė paragauti ugdytiniams vertingų bičių produktų: bičių duonelės, bičių žiedadulkių, davė pauostyti bičių pikio.

 Po užsiėmimo vaikai vaišinosi žolelių arbata, patys tepė ir ragavo medų ant duonos, balto sūrio, pyrago, agurko. Grįžome su dideliu žinių bagažu ir žinoma puikia nuotaika!

                                                                Mokytoja Daiva Kulvinskienė