Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A, LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas info@vilkaviskioeglute.lt

Kregždute, pasakyki, kaip palydi

Vaikus pakilusius į skrydį,

Ar nešauki į lizdą grįžti,

Padangėje savus pažįsti?

 

2019 m. gegužės 30 d. vyko „Drugelių“ grupės šventinė popietė „Lik sveika, „Drugelių“ grupe“. Kartu su grupės tėveliais, kaip tuos kregždžiukus į pirmąjį skrydį, palydėjome savo ugdytinius į priešmokyklinio ugdymo grupę.

Šventinę popietę vaikučiai, kartu su savo mamytėmis, pradėjo jausminga daina, vėliau mamytės deklamavo kurtus ketureilius apie savo vaiką. Šventėje netrūko dainų, šokių, gražių posmų, neapsieita ir be jaudulio… Visiems ugdytiniams buvo įteikti ikimokyklinio ugdymo grupės baigimo diplomai ir medaliai. Danieliaus mamytė taip pat visiems vaikučiams padarė ir padovanojo po atminimo dovanėlę – apyrankę su drugelio simboliu.

Šventė tęsėsi grupės lauko aikštelėje, kur vaikai kartu su tėveliais galėjo šėlti, žaisti, pokštauti kartu su vaikų studijos „Kodėlčius“ personažais – Pepe ir Piratu.

Šventės pabaigoje paleidome svajones skristi balionais, į tikriausiai svajonių išsipildymo šalį. Kas žino, gal kuri nors viena iš to didelio glėbio svajonių išsipildys? Juk dažnai svajonės pavirsta ir realybe, tuo visi karštai tikėjome…

Vyresnioji auklėtoja Daiva Kulvinskienė