Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A, LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. +370 342 52603,  +370 342 52725
El. paštas info@vilkaviskioeglute.lt

Tėvų dalyvavimas vaikų ugdyme veikia vaikų savivertę

ir skatina pasitikėjimą savimi.

Šių metų kovo 14–18 dienomis tėveliams ir seneliams  buvo suteikta galimybė  dalyvauti darželio gyvenime, savo akimis pamatyti, kokia yra jų vaiko dienotvarkė. Dažnai tėveliai įsivaizduoja vaiko dieną darželyje kaip nesibaigiantį žaidimų pasaulį, tačiau taip nėra – vaikai jame mokosi atsakomybės, tvarkos, įgauna naujų žinių, įgūdžių.

Tėveliams buvimas kartu su vaikais jiems svarbioje aplinkoje padeda geriau pažinti savo vaikus. Tad visą savaitę tėveliai lankėsi auklėtojų organizuojamose ugdomosiose veiklose,  muzikiniuose užsiėmimuose, kuriuos vedė meninio ugdymo pedagogė Palmyra. Daug tėvelių apsilankė baseine, galėjo stebėti atviras veiklas, vedamas kūno kultūros pedagogės Vilmos. Tėveliai pamatė, kad jų vaikai darželio baseine išmoksta ne tik plaukti, bet ir nardyti. Smagu, kad į darželį atvyko ir būsimo ugdytinio mamytė, kuri norėjo geriau pažinti įvairias edukacines erdves, susipažinti su grupės auklėtojomis, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus.

Buvo galimybė apsilankyti ir tėvelių apmokamuose (krepšinio, šokio, anglų kalbos) būreliuose, pabendrauti su mitybos ir sveikatos specialiste Daiva, logopede Jolita, tačiau šia galimybe nepasinaudojo. Gal būt nemokėjome pakviesti…

Geriausias mūsų darbo įvertinimas tokie tėvų atsiliepimai:

* Dėkoju auklėtojoms ir visiems atviros savaitės darželyje organizatoriams. Buvo smagu pamatyti integruotą veiklą, per kurią atsiskleidė vaikų gebėjimai bendrauti, dainuoti, skaičiuoti, rašyti, pažinti gamtą.

* Labai nuotaikingai nuteikė suvaidintas paukštelių paradas. Matosi didelis auklėtojos indėlis.

* Labai dėkoju gerbiamoms auklėtojoms už gražius vaikučių pamokymus.

* Esu labai patenkinta grupės veikla ir vaikų pasiekimais. Linkiu grupei ir jos auklėtojoms  ir toliau taip tobulėti.

* Dalyvavau muzikinėje veikloje, labai esu patenkinta nuostabiomis veiklomis, auklėtojų gebėjimu bendrauti su vaikučiais.

* Labai šaunus užsiėmimas baseine. Tai suderintas  vaikučiams malonumas su mokymu. Labai ačiū už nuoširdų bendravimą su vaikučiais.

* Negaliu atsidžiaugti, kad mano vaikai turėjo tokią galimybę lankyti šį darželį. Baseino veiklos metu išmokti  plaukimo pagrindus visam gyvenimui. Mano dukra lanko ir muzikos vadovės vedamus užsiėmimus. Džiugu, kad liaudies šokis ir liaudiška daina, ją lydi nuo ketverių metukų. Tik geriausi žodžiai skiriami muzikos vadovei. Dar kartą nuoširdus ačiū.

* Labai patiko stebėti kūno kultūros veiklą baseine. Vaikai džiaugsmingi, užimti įdomiais žaidimais. Kūno kultūros mokytoja atidi, dėmesinga ir maloni vaikams.

Daugelis tėvelių, sudalyvavę atvirų durų dienose, pakeičia savo nuomonę apie vaiko dieną darželyje, kartais net atranda nepažintą savo atžalos pusę.

Dėkojame aktyviai dalyvavusiems tėveliams, suradusiems laiko pabūti su mumis kartu

Direktorė Renata Sakalauskienė