„Šokame širdimi” ypatinga šokio diena
Vilkaviškio lopšelyje-darželyje „Eglutė“ nuaidėjo spalvinga ir emocijų kupina šokio diena „Šokame širdimi“. Tai buvo ne tik judesio, muzikos ir kūrybos šventė, bet ir bendrystės, gerumo bei atjautos kupinas renginys, suvienijęs visą darželio bendruomenę.
Į šventę atvyko ypatinga viešnia – paramos fondo „Esu” įkūrėja Miglė. Kartu su ja atvyko ir šokio kolektyvo „Next Step” narės – Brigita, Karolina ir Ineta. Viešnios ne tik pradžiugino susirinkusiuosius įspūdingu pasirodymu, bet ir įtraukė vaikus bei pedagogus į bendrus šokius, kviesdamos judėti laisvai, drąsiai ir – svarbiausia – iš širdies.
Renginio metu netrūko šypsenų, juoko ir šilumos. Vaikai su didžiuliu džiaugsmu dalyvavo šokio veiklose, mokėsi naujų judesių ir patyrė tikrą šventės džiaugsmą.
Tačiau ši diena buvo ypatinga ne tik dėl šokio – darželio bendruomenė susivienijo kilniam tikslui. Buvo renkamos lėšos, kurios kaip simbolinė dovana ir palaikymo ženklas buvo įteiktos Miglei. Buvo surinkta 800 e.
Šventė nebūtų įvykusi be dosnių rėmėjų, kurie prisidėjo prie renginio sėkmės ir jaukios atmosferos kūrimo. Nuoširdžiai dėkojame: Kavinei „Pegasas” UAB „Simedva” ir Pauliui Mickaičiui, „Art Glacio” , Povilui Mockeliūnui, Aušrinės Gėlės, Laimitos gėlės kitaip bei Vilkaviškio krašto ūkininkų sąjungai.
„Šokame širdimi“ – tai daugiau nei renginys. Tai priminimas, kad judesys gali sujungti žmones, įkvėpti geriems darbams ir kurti gražesnę bendruomenę. Ši diena dar ilgai išliks visų dalyvių širdyse kaip šviesus, šiltas ir prasmingas prisiminimas.