PEDAGOGAI

Eil. Nr. Vardas Pavardė Pareigybė Kvalifikacinė kategorija
1. Lijana Bulvičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja
2. Brigita Liorencienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja
3. Kristina Dubickienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja
4. Nemyra Gardauskienė Meninio ugdymo mokytoja Muzikos mokytoja
5. Živilė Jakimčikienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja
6. Rosita Jakučionytė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja
7. Andželika Jankauskienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Metodininkė
8. Vidmanta Krupavičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
9. Vida Kudirkienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
10. Daiva Kulvinskienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
11. Janina Landžiūtė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja
12. Alma Liaudinskienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Metodininkė
13. Vilija Liorencienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
14. Astra Papartytė Mokytoja Mokytoja
15. Rasa Petraitienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja,

neformaliojo ugdymo mokytoja

Mokytoja
16. Jolita Račkauskienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
17. Daiva Saldukaitytė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
18. Sonata Mikalainytė Socialinė pedagogė Socialinė pedagogė
19. Daiva Šeštokienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
20. Reda Tumelienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Metodininkė
21. Vilma Žemaitaitienė Neformaliojo ugdymo mokytoja

(baseino)

Vyresnioji mokytoja
22. Lina Čerekavičienė Logopedė Logopedė


NEPEDAGOGINIS PERSONALAS

 

Eil. Nr. Vardas Pavardė Pareigos
1. Ingrida Akuckienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
2. Jolanta Mockevičienė Virėja
3. Jolanta Bildienė Virėja
4. Vilija Brazaitienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
5. Vidas Brokas Pastatų ir statinių einamo remonto darbininkas (santechnikas)
6. Rasa Černauskienė Mokytojo padėjėja
7. Jūratė Čirvinskienė Valytoja, mokytojo padėjėja
8. Česė Dumčiuvienė Skalbėja
9. Regina Juodaitienė Priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
10. Daiva Keršienė Virtuvės vedėja
11. Ričardas Kučinskas Kompiuterininkas
12. Virginija Kulvinskienė Priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
13. Laima Mačiuitienė Kiemsargė
14. Vida Maksvytienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
15. Asta Naujokaitienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
16. Vidmantas Pėteris Pastatų ir statinių einamo remonto darbininkas (stalius), valymo įrenginių priežiūros darbininkas
17. Ona Šimanskienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
18. Karolina Štrimienė Sandėlininkė,

pagalbinė virtuvės darbininkė

19. Justina Tamašauskienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
20. Jolita Smelstorienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja
21. Rima Vaičiulienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja

 

Atnaujinta 2023-11-14.